Treść

O nas

Kogo reprezentują nasi Doradcy Energetyczni?

Blue Tank to firma wywodząca się z trzech powszechnie uznanych liderów swoich branż!

Blue Tank

01

Blue Tank

Jesteśmy grupą klientocentrycznych doradców energetycznych, którzy rynek energii znają od podszewki. Aby wzmocnić nasze możliwości nawiązaliśmy współpracę z trzema liderami z różnych, niezwykle istotnych dla nas rynków.

Bazując na know – how dotyczącym rynku B2B firmy Sandler Training, doświadczeniach międzynarodowego koncernu E.ON – największej grupy energetycznej w Europie na rynku dostaw prądu, gazu i odnawialnych źródeł energii oraz Fortum – lidera w obszarze czystej energii, dostarczającego klientom na całym świecie prąd, ciepło i chłód budujemy firmę, która ma trwale zmienić jakość obsługi i doradztwa świadczonego dla klientów w obszarze optymalizacji kosztów pozyskania energii dla przedsiębiorstw.

Nie chcemy być kolejną firmą sprzedającą prąd, gaz czy po prostu panele fotowoltaiczne. Dla nas najważniejszy jest klient, któremu chcemy zapewnić konkretny efekt w postaci optymalnego doboru rozwiązań technologicznych, jakościowej i fachowej obsługi, a przede wszystkim – poczucia bezpieczeństwa przez wiele lat po zakończeniu procesu inwestycyjnego.

Zdajemy sobie sprawę, że transformacja energetyczna jest czymś nieuchronnym. Dlatego bardzo silny akcent stawiamy na edukację rynku i naszych klientów. W tym celu każdorazowo nasza współpraca z sektorem B2B oparta jest na szczegółowej analizie opłacalności oferowanych przez Blue Tank rozwiązań. Zgodnie z naszą filozofią priorytetem jest doradztwo i optymalizacja biznesu naszych klientów. To powoduje, że równie często podpowiadamy rozwiązania, jak i… ich odradzamy.

Nasza oferta to między innymi rozwiązania zakupu prądu do firm (także z gwarancją pochodzenia w 100% ze źródeł odnawialnych), paliwa gazowego, projektowania i montażu instalacji w oparciu o panele fotowoltaiczne. W tym ostatnim obszarze zatrudniamy wysoko wyspecjalizowanych ekspertów, którzy zrealizowali dziesiątki inwestycji tego typu na terenie całej Polski. Dzięki zaś naszemu partnerowi technologicznemu oferujemy doskonałe jakościowo produkty przetestowane w tysiącach polskich firm i domach.

02

E.ON Foton

Spółka E.ON Foton jest częścią międzynarodowego koncernu E.ON- największej grupy energetycznej w Europie na rynku dostaw prądu, gazu i odnawialnych źródeł energii. Obsługuje około 53 milionów klientów, na 15 rynkach w Europie. Przynależność do grupy potwierdza europejskie standardy dające gwarancję solidności i jakości.

Częścią strategii Grupy E.ON jest całkowita redukcja do roku 2040 emisji dwutlenku węgla z zasobów należących do firmy i przez nią kontrolowanych. Nowe rozwiązania bazujące na odnawialnych źródłach energii będą rozwijane w segmencie klientów biznesowych, takich jak duże przedsiębiorstwa, samorządy czy jednostki publiczne. Obszar ten, nazwany w E.ON Energy Infrastructure Solutions, obsługują spółki E.ON Polska Solutions i E.ON edis. Oferują one działania doradcze, projektowanie, budowę i finansowanie projektów z zakresu samodzielnego wytwarzania energii, inteligentnego zarządzania jej zużyciem, czy wykorzystania energii odpadowej.

E.ON Foton

03

Fortum

Fortum to międzynarodowa firma energetyczna. Dostarcza klientom prąd, ciepło i chłód, a także inteligentne rozwiązania dla zrównoważonych miast. 64% energii elektrycznej wytwarza bez emisji CO2! Wywodzi się z Finlandii, a działa między innymi w Szwecji, Norwegii, krajach bałtyckich, Polsce, Rosji i Indiach.

Fortum posiada ponad 150 elektrownii, w tym: wodne, CHP (combined power and heat), kondensacyjne, nuklearne, słoneczne, wiatrowe. Jest trzecim co do wielkości wytwórcą energii w krajach Nordyckich i jednym z wiodących producentów globalnie.

Fortum

04

Sandler Training Polska

Prowadzi projekty rozwojowo – doradcze dla firm z niemal wszystkich sektorów polskiej gospodarki.

Jest licencjonowanym partnerem światowego lidera w zakresie szkoleń dedykowanym siłom sprzedaży, jakim jest Sandler System Ltd. Razem z 270 oddziałami w 27 krajach tworzy największą na świecie organizację doradczo-szkoleniową nakierowaną na wsparcie klientów w ich procesach sprzedaży i zarządzania sprzedażą.

Nieprzerwanie od początku istnienia rankingu, programy szkoleniowe Sandler Training, klasyfikowane są jako Top 20 najlepszych programów z zakresu sprzedaży na świecie (według opiniotwórczego magazynu Training Industry).

Sandler Training Polska

Chcesz pracować
w naszej firmie?

Wyślij do nas swoje CV i rozpocznij przygodę
w świecie opłacalnej, ekologicznej i mądrze wydatkowanej energii
– jako Doradca Energetyczny

Zobacz oferty

Dlaczego Blue Tank?

Co nas wyróżnia?

Umów się na spotkanie i przedstawienie modelu analizy kosztów energii w Twojej firmie i zacznij oszczędzać pieniądze.

01

Wyjątkowe trio partnerów!

Blue Tank to firma wywodząca się z trzech, powszechnie uznanych, liderów swoich branż – Sandler Training Polska, E.ON Foton i Fortum. Naszą ambicją i celem, jest wniesienie nowej jakości na rynek energii dla sektora biznesu!

 

W naszym myśleniu o roli Blue Tank jesteśmy klientocentryczni. Nie chcemy być kolejną firmą sprzedającą prąd, gaz czy po prostu panele fotowoltaiczne. Dla nas najważniejszy jest klient, któremu chcemy zapewnić konkretny efekt w postaci optymalnego doboru rozwiązań technologicznych, jakościowej i fachowej obsługi, a przede wszystkim – poczucia bezpieczeństwa przez wiele lat po zakończeniu procesu inwestycyjnego.

Zdajemy sobie sprawę, że transformacja energetyczna jest czymś nieuchronnym. Dlatego bardzo silny akcent stawiamy na edukację rynku i naszych klientów. W tym celu każdorazowo nasza współpraca z sektorem B2B oparta jest na szczegółowej analizie opłacalności oferowanych przez Blue Tank rozwiązań. Zgodnie z naszą filozofią priorytetem jest doradztwo i optymalizacja biznesu naszych klientów. To powoduje, że równie często podpowiadamy rozwiązania, jak i… ich odradzamy.

Bazując na know – how dotyczącym rynku B2B firmy Sandler Training, doświadczeń E.ON Foton – filaru polskiego rynku fotowoltaiki, oraz Fortum – lidera w obszarze czystej energii, dostarczającego klientom na całym świecie prąd, ciepło i chłód budujemy firmę, która ma trwale zmienić jakość obsługi i doradztwa świadczonego dla klientów w obszarze optymalizacji kosztów pozyskania energii dla przedsiębiorstw.

Nasza oferta to między innymi rozwiązania zakupu prądu do firm (także z gwarancją pochodzenia w 100% ze źródeł odnawialnych), paliwa gazowego, ciepła czy projektowania i montażu instalacji w oparciu o panele fotowoltaiczne. W tym ostatnim obszarze zatrudniamy wysoko wyspecjalizowanych ekspertów, którzy zrealizowali dziesiątki inwestycji tego typu na terenie całej Polski. Dzięki zaś naszemu partnerowi technologicznemu oferujemy doskonałe jakościowo produkty przetestowane w tysiącach polskich firm i domach.